Kurs Kadry Kształcącej „Zielone Camino”

74889378_2724662960890529_41770193336139776_n

Druhno, Druhu!

Serdecznie zapraszamy na Kurs Kadry Kształcącej „Zielone Camino” organizowany przez Szkołę Instruktorską „Iluminacja” Chorągwi Stołecznej ZHP.

Kurs odbędzie się w terminie: od 26.XII (godz. 19.00- kolacja) do 31.XII.2019 r. (godz. 10.00- po śniadaniu) – 5 noclegów.

Miejsce: Ośrodek Szkolenia Wolontariuszy w Starej Dąbrowie
Adres: Stara Dąbrowa 17, 05-155 Leoncin

Cena: 460 zł w tym zapewnione 5 noclegów z pościelą (pokoje z łazienkami), pełne wyżywienie, przerwy kawowe, materiały programowe.

(istnieje możliwość dofinansowania 25% kosztów kursu tj. 115 zł dla instruktorów z Chorągwi Stołecznej ZHP)

Zgłoszenia wyłącznie przez formularz: https://tiny.pl/t42rw (dostęp wyłącznie dla osób zalogowanych na konta zhp)

Osoba chcąca wziąć udział w kursie musi spełnić następujące warunki:

• ma co najmniej stopień przewodniczki/przewodnika (otwarta próba podharcmistrzowska będzie dodatkowym atutem przy rekrutacji),
  • posiada podstawowe doświadczenie kształceniowe (prowadzenie zajęć na kursie zastępowych, przybocznych, drużynowych, w namiestnictwie),
  • przestrzega Prawa Harcerskiego,
  • przedstawi opinię i potwierdzenie zgłoszenia przez harcerskiego przełożonego.

O przyjęciu na kurs decydować będzie kolejność zgłoszeń. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wymogu rozmowy kwalifikacyjnej lub uzyskania dodatkowych rekomendacji od harcerskiego przełożonego, jeśli zaistnieje taka potrzeba.
Planujemy, że w kursie weźmie udział maksymalnie 12 osób.

Kurs ukończy uczestniczka/uczestnik który:

• wziął udział we wszystkich zajęciach kursu, wykazał się pracowitością, terminowością i zaangażowaniem,
  • swoją postawą udowodnił, że jest dla innych wzorem do naśladowania,
  • zrealizował wszystkie zadania indywidualne postawione przed nim przez komendę kursu,
  • przygotował i poprowadził zajęcia ćwiczeniowe, które zostały pozytywnie ocenione przez komendę kursu,
  • otrzymał pozytywną opinię kadry kursu.

Komenda Kursu:

• hm. Kama Bokacka (komendantka kursu, SOKK, KI „Uroczysko Konstancin”),
  • hm. Magdalena Dąbrowska (ZOKK/46/2018, Członkini Rady Chorągwi Stołecznej ZHP, Członkini KSI Hufca ZHP Warszawa Praga-Północ, Członkini Szczepu 84 WDHiGZ),
  • hm. Robert St. Bokacki (SOKK, KI „Uroczysko Konstancin”).

W przypadku pytań prosimy pisać na adres: magdalena.dabrowska@zhp.net.pl

Z harcerskim pozdrowieniem,
Czuwaj!
Komenda KKK „Zielone Camino 2019”