Warsztaty dla kadr drużyn

Druhny, Druhowie!
Serdecznie zapraszamy przybocznych, drużynowych i instruktorów na warsztaty prowadzone przez adeptów Kursu Kadry Kształcącej “Ręka metody”.

Warsztaty ukierunkowane są na rozwinięcie umiejętności, inspirowanie i wymianę doświadczeń w obszarze pracy metodycznej drużyn.

Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy do 29 listopada za pośrednictwem formularza: http://bit.ly/2A26c52

Zapraszamy do udziału w jednym z trzech warsztatów:
1. BĄDŹ W FORMIE
Chcesz być w formie – wejdź w nią! Warsztat podczas którego odświeżymy spojrzenie na stosowane w drużynie formy pracy – dla członków kadr drużyn harcerskich i starszoharcerskich 15+.
2. SEKRET TWKI W ZASTĘPACH
Zaufanie! Wsparcie! Wspólnota! Współzawodnictwo! Z tych połączonych mocy powstanie on – zastęp wymarzony.
Przyjdź na nasze warsztaty i dowiedz się dlaczego najlepsze wyniki osiągają drużyny, w
których najbardziej zaufano zastępowym.
3. LET’S PLAY THE GAME”
Co czujesz, kiedy ktoś mówi Ci, że masz zrobić grę?
Jak często stosujesz grę w pracy ze swoją drużyną?
Jeśli chcesz polepszyć swoje umiejętności w tym zakresie, poznać ciekawych ludzi i wymienić się doświadczeniami:Let’s play the game!
Na warsztaty zapraszamy instruktorów i osoby z otwarta próbą przewodnikowską.

warszataty-dla-_26149345

02/12/2017