Brązowa Odznaka Kadry Kształcącej

Lp. Imię Nazwisko Hufiec Odznaka Data Przyznania / przedłużenia Rozkaz Przyznanający / przedłużający Termin ważności Uwagi
1. Monika Bajkowska Warszawa Praga Południe bokk/916/2016 31/05/2016 L6/2016 31/05/2019
2. Katarzyna Banaszczyk Warszawa Wola bokk/744/2014 16/04/2014 L5/2014 16/04/2017
3. Przemysław Bartecki Wołomin bokk/915/2016 31/05/2016 L6/2016 31/05/2019
4. Ada Brzostowicz Legionowo bokk/757/2014 30/07/2014 L8/2014 30/07/2017
5. Dorota Brzuska-Kamoda Warszawa Żoliborz bokk/917/2016 31/05/2016 L6/2016 31/05/2019
6. Michał Budzik Sulejówek bokk/756/2014 27/06/2014 L7/2014 27/06/2017
7. Paweł Chempiński Warszawa Ursus bokk/283/2018 12/05/2018 L5/2018 12/05/2022
8. Małgorzata Chrapkiewicz Warszawa Mokotów bokk/702/2013 23/12/2013 L21/2013 23/12/2016
9. Olga Czeranowska-Panufnik Warszawa Wawer bokk/1067/2017 19/06/2017 L8/2017 31/03/2020
10. Barbara Czernecka Warszawa Ochota bokk/1038/2017 10/04/2017 L6/2017 31/03/2020
11. Adam Czetwertyński Warszawa Praga Południe bokk/287/2015 09/06/2015 L7/2015 09/06/2018
12. Sylwia Gardynik Nowy Dwór Mazowiecki bokk/719/2017 29/03/2017 L5/2017 29/03/2020
13. Monika Gawryś Legionowo bokk/521/2014 14/11/2014 L15/2014 14/11/2017
14. Tomasz Godlewski Wołomin bokk/964/2017 20/01/2017 L3/2017 20/01/2020
15. Anna Gołąb Warszawa Żoliborz bokk/1050/2017 12/05/2017 L7/2017 31/03/2020
16. Agata Gotowczyc Warszawa Wola bokk/317/2013 23/12/2013 L21/2013 23/12/2016
17. Magdalena Grodzka Otwock bokk/566/2011 20/11/2015 L17/2015 20/11/2018
18. Mikołaj Harasimowicz Warszawa Mokotów bokk/918/2016 27/07/2016 L7/2016 27/07/2019
19. Iwona Horsztyńska Pruszków bokk/921/2016 16/09/2016 L10/2016 16/09/2019
20. Anna Kaszuba Legionowo bokk/319/2014 18/06/2014 L6/2014 18/06/2017
21. Lidia Kitaj Legionowo bokk/1114/2017 29/11/2017 L16/2017 29/11/2021
22. Tomasz Kotecki Błonie bokk/745/2014 16/04/2014 L5/2014 16/02/2017
23. Mateusz Kowalczyk Warszawa Praga Południe bokk/1069/2017 19/06/2017 L8/2017 19/06/2021
24. Karolina Kubicka Warszawa Praga Południe bokk/1070/2017 27/07/2017 L10/2017 31/03/2020
25. Antoni Kurek Warszawa Mokotów bokk/882/2016 14/03/2016 L.3/2016 14/03/2019
26. Ewa Lachiewicz-Walińska Warszawa Praga Południe bokk/270/2017 12/05/2017 L7/2017 31/03/2020
27. Izabela Łabudzka Otwock bokk/567/2015 09/10/2015 L11/2011 09/10/2018
28. Michał Łabudzki Otwock bokk/997/2017 29/03/2017 L5/2017 29/03/2020
29. Marta Łopacińska Warszawa Praga Północ bokk/1087/2017 11/09/2017 L11/2017 11/09/2021
30. Aleksandra Łysik Otwock bokk/996/2017 29/03/2017 L5/2017 29/03/2020
31. Stanisław Matysiak Warszawa Praga Południe bokk/821/2015 09/06/2015 L7/2015 09/06/2018
32. Michał Michałowski Warszawa Mokotów bokk/919/2016 27/07/2016 L7/2016 27/07/2019
33. Ewa Mostowska Warszawa Żoliborz bokk/953/2016 29/11/2016 L14/2016 29/11/2019
34. Anna Nowosad Warszawa Ochota bokk/1136/2018 12/01/2018 L1/2018 10/01/2022
35. Dorota Nurek Warszawa Mokotów bokk/708/2013 23/12/2013 L21/2013 23/12/2016
36. Michał Ochremiak Warszawa Mokotów bokk/853/2015 07/12/2015 L18/2015 07/12/2018
37. Katarzyna Olech-Michałowska Warszawa Mokotów bokk/883/2016 14/03/2016 L.3/2016 14/03/2019
38. Zuzanna Pacholczyk Warszawa Praga Południe bokk/313/2017 10/04/2017 L6/2017 10/04/2020
39. Paweł Pietrzak Warszawa Wola bokk/276/2015 24/04/2012 L5/2015 24/04/2018
40. Michał Piotrowski Warszawa Żoliborz bokk/597/2015 15/05/2015 L6/2015 15/05/2018
41. Piotr Piskorski Warszawa Praga Południe bokk/1039/2017 10/04/2017 L6/2017 31/03/2020
42. Justyna Piwowar Warszawa Praga Południe bokk/1048/2017 12/05/2017 L7/2017 31/03/2020
43. Anna Piwowarczyk Garwolin bokk/830/2015 31/07/2015 L9/2015 31/07/2018
44. Anna Pruś Zielonka bokk/968/2017 17/02/2017 L4/2017 17/02/2020
45. Karol Ptasznik Otwock bokk/846/2015 09/10/2015 L13/2015 09/10/2018
46. Wojciech Puchacz Warszawa Żoliborz bokk/850/2015 20/11/2015 L17/2015 20/11/2018
47. Aneta Radziszewska Celestynów bokk/777/2014 14/11/2014 L15/2014 14/11/2017
48. Dominika Sawczuk Warszawa Mokotów bokk/795/2015 09/06/2015 L7/2015 09/06/2018
49. Elżbieta Sendecka Warszawa Praga Północ bokk/967/2017 17/02/2017 L4/2017 17/02/2020
50. Piotr Skowroński Warszawa Ursus bokk/596/2015 09/06/2015 L7/2015 09/06/2018
51. Łukasz Sobierajski Sulejówek bokk/1051/2017 12/05/2017 L7/2017 31/03/2020
52. Agnieszka Sowińska Warszawa Wola bokk/628/2015 07/12/2015 L18/2015 07/12/2018
53. Natalia Stawska Piaseczno bokk/1068/2017 12/05/2017 L7/2017 12/05/2021
54. Katarzyna Świątek Warszawa Wawer bokk/1049/2017 12/05/2017 L7/2017 31/03/2020
55. Daniel Szatkowski Warszawa Wola bokk/963/2016 29/11/2016 L14/2016 29/11/2019
56. Krzysztof Szczepaniak Warszawa Ochota bokk/314/2017 10/04/2017 L6/2017 10/04/2020
57. Małgorzata Szwed Warszawa Żoliborz bokk/1137/2018 12/01/2018 L1/2018 10/01/2022
58. Zuzanna Tomczak Piaseczno bokk/920/2016 27/07/2016 L7/2016 27/07/2019
59. Alina Wasielewska Warszawa Żoliborz bokk/315/2014 26/09/2014 L11/2014 26/09/2017
60. Aleksandra Wasielewska Warszawa Żoliborz bokk/1041/2017 10/04/2017 L6/2017 31/03/2020
61. Marcin Wasielewski Warszawa Żoliborz bokk/316/2014 14/11/2014 L15/2014 14/11/2017
62. Krzysztof Widłak Warszawa Ochota bokk/938/2016 05/11/2016 L13/2016 05/11/2019
63. Anna Wiśniewska Celestynów bokk/779/2014 14/11/2014 L15/2014 14/11/2017
64. Katarzyna Wiśniewska Warszawa Żoliborz bokk/966/2017 17/02/2017 L4/2017 17/02/2020
65. Anna Wittenberg Warszawa Mokotów bokk/707/2013 23/12/2013 L21/2013 23/12/2016
66. Mateusz Wnuk Warszawa Praga Północ bokk/1100/2017 17/10/2017 L12/2017 12/10/2021
67. Bogumiła Żelasko Nowy Dwór Mazowiecki bokk/307/2016 29/11/2016 L14/2016 29/11/2019
68. Kinga Żelechowska Warszawa Praga Południe bokk/1040/2017 10/04/2017 L6/2017 31/03/2020

Srebrna Odznaka Kadry Kształcącej

Lp. Imię Nazwisko Hufiec Odznaka Data Przyznania / przedłużenia Rozkaz Przyznanający / przedłużający Termin ważności Uwagi
1. Katarzyna Bakuła Warszawa Żoliborz sokk/1115/2017 22/12/2017 L17/2017 22/12/2021
2. Tomasz Barlak Warszawa Ursus sokk/520/2016 05/11/2016 L13/2016 05/11/2019
3. Paweł Błasiak Warszawa Żoliborz sokk/780/2016 29/11/2016 L14/2016 29/11/2019
4. Dariusz Brzuska Warszawa Żoliborz sokk/269/2017 29/03/2017 L5/2017 29/03/2020
5. Mateusz Chmielewski Warszawa Żoliborz sokk/998/2018 31/01/2018 L2/2018 31/01/2022
6. Monika Czokajło Warszawa Żoliborz sokk/311/2017 29/11/2017 L16/2017 29/11/2021
7. Magdalena Dąbrowska Warszawa Praga Północ sokk/46/2015 25/09/2015 L10/2015 25/09/2018
8. Katarzyna Dzięciołowska Warszawa Ochota sokk/965/2017 10/04/2017 L6/2017 10/04/2020
9. Marcin Janiszewski Nowy Dwór Mazowiecki sokk/785/2018 12/01/2018 L1/2018 10/01/2022
10. Dorota Jaśkiewicz Warszawa Żoliborz sokk/778/2017 31/12/2017 L18/2017 31/12/2021
11. Sonia Jaworska Warszawa Ochota sokk/461/2015 09/10/2015 L13/2015 09/10/2018
12. Lidia Jóźwiak-Kukawska Warszawa Wawer sokk/60/2015 25/09/2015 L10/2015 25/09/2018
13. Agnieszka Kalińska-Brzuska Warszawa Żoliborz sokk/569/2016 14/03/2016 L3/2016 14/03/2019
14. Michał Korch Warszawa Ochota sokk/295/2014 27/06/2014 L7/2014 27/06/2017
15. Aleksanda Kozubska Warszawa Żoliborz sokk/275/2018 22/02/2018 L3/2018 22/02/2022
16. Joanna Kubiaczyk Warszawa Mokotów sokk/297/2015 23/10/2015 L14/2015 23/10/2018
17. Katarzyna Kuligowska Warszawa Wola sokk/822/2017 29/11/2017 L16/2017 29/11/2021
18. Michał Landowski Pruszków sokk/280/2014 27/06/2014 L7/2014 27/06/2017
19. Michał Maciąg Warszawa Żoliborz sokk/714/2016 30/09/2016 L11/2016 30/09/2019
20. Paweł Marciniak Warszawa Wola sokk/504/2017 17/02/2017 L4/2017 17/02/2020
21. Marcin Maryl Warszawa Centrum sokk/517/2017 30/10/2014 L14/2017 30/10/2021
22. Marcin Miłko Warszawa Praga Północ sokk/730/2017 07/07/2017 L9/2017 07/07/2021
23. Aleksandra Nowak Legionowo sokk/859/2016 27/06/2016 L7/2016 27/06/2019
24. Daniel Nowak Nowy Dwór Mazowiecki sokk/1088/2018 22/02/2018 L3/2018 22/02/2022
25. Joanna Nurek Warszawa Mokotów sokk/660/2017 05/01/2017 L1/2017 05/01/2020
26. Ewa Partyka Warszawa Wola sokk/61/2015 24/04/2015 L5/2015 24/04/2018
27. Małgorzata Pruś Zielonka sokk/420/2016 07/04/2016 L.4/2016 06/04/2019
28. Jolanta Rybińska Piastów sokk/716/2016 16/09/2016 L10/2016 16/09/2019
29. Weronika Szatkowska Warszawa Praga Północ sokk/1113/2018 12/05/2018 L5/2018 12/05/2022
30. Paulina Szymańska Celestynów sokk/720/2017 22/12/2017 L17/2017 22/12/2021
31. Diana Wojciechowska Warszawa Żoliborz sokk/852/2017 22/12/2017 L17/2017 22/12/2021
32. Kornelia Ziółkowska Pruszków sokk/324/2018 23/03/2018 L4/2018 23/03/2022

Złota Odznaka Kadry Kształcącej

Lp. Imię Nazwisko Hufiec Odznaka Data Przyznania / przedłużenia Rozkaz Przyznanający / przedłużający Termin ważności Uwagi
1. Grzegorz Całek Warszawa Żoliborz zokk/5/2017 30/11/2017 L13/2017 30/11/2021
2. Dorota Całka Warszawa Mokotów zokk/26/2016 10/05/2016 L4/2016 30/04/2019
3. Tomasz Dudewicz Celestynów zokk/322/2017 25/04/2017 L5/2017 30/04/2021
4. Agata Erhardt-Wojciechowska Pruszków zokk/290/2018 31/01/2018 L1/2018 31/01/2022
5. Jolanta Kreczmańska Warszawa Mokotów zokk/12/2017 31/10/2017 L12/2017 31/10/2021
6. Katarzyna Krzak Warszawa Wola zokk/627/2017 31/08/2017 L9/2017 30/08/2021
7. Emilia Kulczyk-Prus Piaseczno zokk/19/2017 31/03/2017 L3/2017 31/03/2020
8. Sławomir Postek Warszawa Praga Północ zokk/497/2017 30/06/2017 L7/2017 30/06/2021
9. Artur Sarnowski zokk/27/2016 30/06/2016 L6/2016 30/06/2019
10. Ewa Sidor Warszawa Praga Północ zokk/31/2016 29/02/2016 L5/2016 28/02/2019
11. Jacek Smura Nowy Dwór Mazowiecki zokk/277/2017 30/09/2017 L10/2017 30/09/2021
12. Małgorzata Sochacka Warszawa Wola zokk/289/2017 30/09/2017 L10/2017 30/09/2021
13. Anna Zielińska Warszawa Ochota zokk/862/2015 31/12/2015 L1/2016 31/12/2018