Brązowa Odznaka Kadry Kształcącej

Lp. Imię Nazwisko Hufiec Odznaka Data Przyznania / przedłużenia Rozkaz Przyznanający / przedłużający Termin ważności Uwagi
1. Monika Bajkowska Warszawa Praga Południe bokk/916/2016 31/05/2016 L6/2016 31/05/2019
2. Katarzyna Banaszczyk Warszawa Wola bokk/744/2014 16/04/2014 L5/2014 16/04/2017
3. Przemysław Bartecki Pruszków bokk/915/2016 31/05/2016 L6/2016 31/05/2019
4. Ada Brzostowicz Legionowo bokk/757/2014 30/07/2014 L8/2014 30/07/2017
5. Dorota Brzuska-Kamoda Warszawa Żoliborz bokk/917/2016 27/07/2016 L7/2016 27/07/2019
6. Michał Budzik Sulejówek bokk/756/2014 27/06/2014 L7/2014 27/06/2017
7. Mira Chlebicka Warszawa Ochota bokk/659/2013 18/02/2013 L2/2013 18/02/2016
8. Mateusz Chmielewski Warszawa Żoliborz bokk/998/2017 29/03/2017 L5/2017 29/03/2020
9. Małgorzata Chrapkiewicz Warszawa Mokotów bokk/702/2013 23/12/2013 L21/2013 23/12/2016
10. Olga Czeranowska-Panufnik Warszawa Wawer bokk/1067/2017 19/06/2017 L8/2017 31/03/2020
11. Barbara Czernecka Warszawa Ochota bokk/1038/2017 10/04/2017 L6/2017 10/04/2020
12. Adam Czetwertyński Warszawa Praga Południe bokk/287/2015 09/06/2015 L7/2015 09/06/2018
13. Monika Czokajło Warszawa Żoliborz bokk/311/2015 16/01/2015 L1/2015 16/01/2018
14. Sylwia Gardynik Nowy Dwór Mazowiecki bokk/719/2017 29/03/2017 L5/2017 29/03/2020
15. Monika Gawryś Legionowo bokk/521/2014 14/11/2014 L15/2014 14/11/2017
16. Tomasz Godlewski Wołomin bokk/964/2017 20/01/2017 L3/2017 20/01/2020
17. Anna Gołąb Warszawa Żoliborz bokk/1050/2017 12/05/2017 L7/2017 31/03/2020
18. Agata Gotowczyc Warszawa Wola bokk/317/2013 23/12/2013 L21/2013 23/12/2016
19. Magdalena Grodzka Otwock bokk/566/2011 20/11/2015 L17/2015 20/11/2018
20. Mikołaj Harasimowicz Warszawa Mokotów bokk/918/2016 27/07/2016 L7/2016 27/07/2019
21. Iwona Horsztyńska Pruszków bokk/921/2016 16/09/2016 L10/2016 16/09/2019
22. Marcin Janiszewski Nowy Dwór Mazowiecki bokk/785/2014 15/12/2014 Ls3/2014 15/12/2017
23. Dorota Jaśkiewicz Warszawa Żoliborz bokk/778/2014 14/11/2014 L15/2014 14/11/2017
24. Barbara Karaśkiewicz Warszawa Praga Północ bokk/677/2013 08/08/2013 L13/2013 07/08/2016
25. Anna Kaszuba Legionowo bokk/319/2014 18/06/2014 L6/2014 18/06/2017
26. Tomasz Kotecki Błonie bokk/745/2014 16/04/2014 L5/2014 16/02/2017
27. Mateusz Kowalczyk Warszawa Praga Południe bokk/1069/2017 19/06/2017 L8/2017 19/06/2021
28. Aleksanda Kozubska Warszawa Żoliborz bokk/275/2014 14/11/2014 L15/2014 14/11/2017
29. Karolina Kubicka Warszawa Praga Południe bokk/1070/2017 27/07/2017 L10/2017 31/03/2020
30. Katarzyna Kuligowska Warszawa Wola bokk/822/2015 15/05/2015 L6/2015 15/05/2018
31. Antoni Kurek Warszawa Mokotów bokk/882/2016 14/03/2016 L.3/2016 14/03/2019
32. Ewa Lachiewicz-Walińska Warszawa Praga Południe bokk/BOKK/270/2017 12/05/2017 L7/2017 31/03/2020
33. Izabela Łabudzka Otwock bokk/567/2015 09/10/2015 L11/2011 09/10/2018
34. Michał Łabudzki Otwock bokk/997/2017 29/03/2017 L5/2017 29/03/2020
35. Aleksandra Łysik Otwock bokk/996/2017 29/03/2017 L5/2017 29/03/2020
36. Marta Maj Warszawa Mokotów bokk/701/2013 23/04/2013 L6/2013 23/04/2016
37. Marcin Maryl Warszawa Centrum bokk/517/2014 18/06/2014 L6/2014 18/06/2017
38. Stanisław Matysiak Warszawa Praga Południe bokk/821/2015 09/06/2015 L7/2015 09/06/2018
39. Michał Michałowski Warszawa Mokotów bokk/919/2016 27/07/2016 L7/2016 27/07/2019
40. Ewa Mostowska Warszawa Żoliborz bokk/953/2016 29/11/2016 L14/2016 29/11/2019
41. Dorota Nurek Warszawa Mokotów bokk/708/2013 23/12/2013 L21/2013 23/12/2016
42. Michał Ochremiak Warszawa Mokotów bokk/853/2015 07/12/2015 L18/2015 07/12/2018
43. Katarzyna Olech-Michałowska Warszawa Mokotów bokk/883/2016 14/03/2016 L.3/2016 14/03/2019
44. Zuzanna Pacholczyk Warszawa Praga Południe bokk/313/2017 10/04/2017 L6/2017 10/04/2020
45. Agnieszka Pietrzak Warszawa Wola bokk/320/2014 16/04/2014 L5/2014 16/04/2017
46. Paweł Pietrzak Warszawa Wola bokk/276/2015 24/04/2012 L5/2015 24/04/2018
47. Michał Piotrowski Warszawa Żoliborz bokk/597/2015 15/05/2015 L6/2015 15/05/2018
48. Piotr Piskorski Warszawa Praga Południe bokk/1039/2017 10/04/2017 L6/2017 10/04/2020
49. Justyna Piwowar Warszawa Praga Południe bokk/1048/2017 12/05/2017 L7/2017 31/03/2020
50. Anna Piwowarczyk Garwolin bokk/830/2015 31/07/2015 L9/2015 31/07/2018
51. Anna Pruś Zielonka bokk/968/2017 17/02/2017 L4/2017 17/02/2020
52. Karol Ptasznik Otwock bokk/846/2015 09/10/2015 L13/2015 09/10/2018
53. Wojciech Puchacz Warszawa Żoliborz bokk/850/2015 20/11/2015 L17/2015 20/11/2018
54. Aneta Radziszewska Celestynów bokk/777/2014 14/11/2014 L15/2014 14/11/2017
55. Dominika Sawczuk Warszawa Mokotów bokk/795/2015 09/06/2015 L7/2015 09/06/2018
56. Elżbieta Sendecka Warszawa Praga Północ bokk/967/2017 17/02/2017 L4/2017 17/02/2020
57. Piotr Skowroński Warszawa Ursus bokk/596/2015 09/06/2015 L7/2015 09/06/2018
58. Łukasz Sobierajski Sulejówek bokk/1051/2017 12/05/2017 L7/2017 31/03/2020
59. Agnieszka Sowińska Warszawa Wola bokk/628/2015 07/12/2015 L18/2015 07/12/2018
60. Natalia Stawska Piaseczno bokk/1068/2017 12/05/2017 L7/2017 12/05/2021
61. Katarzyna Świątek Warszawa Wawer bokk/1049/2017 12/05/2017 L7/2017 31/03/2020
62. Daniel Szatkowski Warszawa Wola bokk/963/2016 29/11/2016 L14/2016 29/11/2019
63. Krzysztof Szczepaniak Warszawa Ochota bokk/314/2017 10/04/2017 L6/2017 10/04/2020
64. Paulina Szymańska Celestynów bokk/729/2017 12/05/2017 L7/2017 31/03/2020
65. Zuzanna Tomczak Piaseczno bokk/920/2016 27/07/2016 L7/2016 27/07/2019
66. Alina Wasielewska Warszawa Żoliborz bokk/315/2014 26/09/2014 L11/2014 26/09/2017
67. Aleksandra Wasielewska Warszawa Żoliborz bokk/1041/2017 10/04/2017 L6/2017 10/04/2020
68. Marcin Wasielewski Warszawa Żoliborz bokk/316/2014 14/11/2014 L15/2014 14/11/2017
69. Krzysztof Widłak Warszawa Ochota bokk/938/2016 05/11/2016 L13/2016 05/11/2019
70. Anna Wiśniewska Celestynów bokk/779/2014 14/11/2014 L15/2014 14/11/2017
71. Katarzyna Wiśniewska Warszawa Żoliborz bokk/966/2017 17/02/2017 L4/2017 17/02/2020
72. Anna Wittenberg Warszawa Mokotów bokk/707/2013 23/12/2013 L21/2013 23/12/2016
73. Diana Wojciechowska Warszawa Żoliborz bokk/852/2015 20/11/2015 L17/2015 20/11/2018
74. Bogumiła Żelasko Nowy Dwór Mazowiecki bokk/307/2016 29/11/2016 L14/2016 29/11/2019
75. Kinga Żelechowska Warszawa Praga Południe bokk/1040/2017 10/04/2017 L6/2017 10/04/2020
76. Kornelia Ziółkowska Pruszków bokk/324/2017 11/09/2017 L11/2017 11/09/2021

Srebrna Odznaka Kadry Kształcącej

Lp. Imię Nazwisko Hufiec Odznaka Data Przyznania / przedłużenia Rozkaz Przyznanający / przedłużający Termin ważności Uwagi
1. Tomasz Barlak Warszawa Ursus sokk/520/2016 05/11/2016 L13/2016 05/11/2019
2. Paweł Błasiak Warszawa Żoliborz sokk/780/2016 29/11/2016 L14/2016 29/11/2019
3. Iwona Brzózka-Złotnicka Warszawa Żoliborz sokk/286/2013 30/06/2013 L5/2013 30/06/2016
4. Dariusz Brzuska Warszawa Żoliborz sokk/269/2017 29/03/2017 L5/2017 29/03/2020
5. Magdalena Dąbrowska Warszawa Praga Północ sokk/46/2015 25/09/2015 L10/2015 25/09/2018
6. Katarzyna Dzięciołowska Warszawa Ochota sokk/956/2017 10/04/2017 L6/2017 10/04/2020
7. Sonia Jaworska Warszawa Ochota sokk/461/2015 09/10/2015 L13/2015 09/10/2018
8. Lidia Jóźwiak-Kukawska Warszawa Wawer sokk/60/2015 25/09/2015 L10/2015 25/09/2018
9. Agnieszka Kalińska-Brzuska Warszawa Żoliborz sokk/569/2016 14/03/2016 L3/2016 14/03/2019
10. Michał Korch Warszawa Ochota sokk/295/2014 27/06/2014 L7/2014 27/06/2017
11. Joanna Kubiaczyk Warszawa Mokotów sokk/297/2015 23/10/2015 L14/2015 23/10/2018
12. Michał Landowski Pruszków sokk/280/2014 27/06/2014 L7/2014 27/06/2017
13. Michał Maciąg Warszawa Żoliborz sokk/714/2016 30/09/2016 L11/2016 30/09/2019
14. Paweł Marciniak Warszawa Wola sokk/504/2017 17/02/2017 L4/2017 17/02/2020
15. Marcin Miłko Warszawa Praga Północ sokk/730/2017 07/07/2017 L9/2017 07/07/2021
16. Aleksandra Nowak Legionowo sokk/859/2016 27/06/2016 L7/2016 27/06/2019
17. Joanna Nurek Warszawa Mokotów sokk/660/2017 05/01/2017 L1/2017 05/01/2020
18. Ewa Partyka Warszawa Wola sokk/61/2015 24/04/2015 L5/2015 24/04/2018
19. Małgorzata Pruś Zielonka sokk/420/2016 07/04/2016 L.4/2016 06/04/2019
20. Jolanta Rybińska Piastów sokk/716/2016 16/09/2016 L10/2016 16/09/2019
21. Małgorzata Sochacka Warszawa Wola sokk/289/2017 20/01/2017 L3/2017 20/01/2020
22. Paulina Soliwoda Warszawa Praga Północ sokk/305/2013 15/10/2013 L9/2013 15/10/2016

Złota Odznaka Kadry Kształcącej

Lp. Imię Nazwisko Hufiec Odznaka Data Przyznania / przedłużenia Rozkaz Przyznanający / przedłużający Termin ważności Uwagi
1. Grzegorz Całek Warszawa Żoliborz zokk/5/2015 30/04/2015 L4/2015 30/04/2018
2. Dorota Całka Warszawa Mokotów zokk/26/2016 10/05/2016 L4/2016 30/04/2019
3. Tomasz Dudewicz Legionowo zokk/322/2017 25/04/2017 L5/2017 30/04/2021
4. Agata Erhardt-Wojciechowska Pruszków zokk/290/2014 31/10/2014 L9/2014 30/10/2017
5. Jolanta Kreczmańska Warszawa Mokotów zokk/12/2014 31/10/2014 L9/2014 09/10/2017
6. Katarzyna Krzak Warszawa Wola zokk/627/2017 30/08/2017 L9/2017 30/08/2021
7. Emilia Kulczyk-Prus Warszawa Mokotów zokk/19/2017 07/03/2017 L3/2017 31/03/2020
8. Sławomir Postek Warszawa Praga Północ zokk/497/2017 30/06/2017 L7/2017 30/06/2021
9. Artur Sarnowski zokk/27/2016 30/06/2016 L6/2016 30/06/2019
10. Ewa Sidor Warszawa Praga Północ zokk/31/2016 27/02/2016 L5/2016 28/02/2019
11. Jacek Smura Nowy Dwór Mazowiecki zokk/277/2014 30/09/2014 L8/2014 30/09/2017
12. Anna Zielińska Warszawa Ochota zokk/862/2015 31/12/2015 L1/2016 31/12/2018