• hm. Tomasz Godlewski


    hufiec Wołomin bokk/964/2017
  • phm. Ewa Mostowska


    hufiec Warszawa Żoliborz bokk/953/2016
  • phm. Izabela Lach


    hufiec Garwolin
    lekizabelalach@gmail.com
  • phm. Agnieszka Półtorak


    hufiec Garwolin
    agzipol@interia.pl
  • phm. Monika Popławska


    hufiec Warszawa Ursynów
    monika.poplawska@zhp.net.pl
  • pwd. Mateusz Cackowski


    hufiec Ząbki
    mcackowski@10g.pl
  • phm. Karolina Kozłowska


    hufiec Warszawa Centrum
    karolina.b.kozlowska@gmail.com
  • phm. Marta Wysocka


    hufiec Zielonka
    marta.wysocka@zhp.net.pl
  • phm. Katarzyna Gasik-Żurawska


    hufiec Wołomin
    kgasik88@gmail.com
  • phm. Łukasz Sobierajski


    hufiec Sulejówek
    sobierajski.lukasz@gmail.com
  • phm. Iwona Horsztyńska


    hufiec Pruszków bokk/921/2016
    iwona.horsztynska@zhp.net.pl
  • phm. Zuzanna Tomczak


    hufiec Piaseczno
    zuziatomczak@o2.pl
  • hm. Izabela Stach


    hufiec Milanówek
    izabela.stach@wp.pl
  • phm. Katarzyna Olech-Michałowska

    Członek Komendy Hufca ds. pracy z kadrą
    hufiec Warszawa Mokotów bokk/883/2016
  • phm. Katarzyna Kuligowska

    Szef ZKK
    hufiec Warszawa Wola bokk/822/2015
    904108_537112936330870_2000554361_o
    katarzyna.kuligowska@zhp.net.pl
  • hm. Jolanta Rybińska

    Komendant Hufca
    hufiec Piastów sokk/716/2016
    10527902_683778951703275_1265427824653862404_n
    j.skoczylas1@gmail.com
  • phm. Marcin Miłko


    hufiec Warszawa Praga Północ bokk/730/2017
    12375196_10205571920042128_8921700097117256140_o
  • phm. Paulina Szymańska

    Zastępca Komendanta Hufca ds. pracy z kadrą, szef MZKK Błonie-Celestynów-Zielonka
    hufiec Celestynów bokk/729/2014
    1233410_223385664493706_238746194_n
    ksztalcenie@celestynow.zhp.pl
  • hm. Izabela Łabudzka

    Zastępca Komendanta Hufca ds. kształcenia
    hufiec Otwock bokk/567/2015
    iza_labudzka@op.pl
  • hm. Tomasz Dudewicz

    Szef ZKK Hufca Legionowo
    hufiec Legionowo zokk/322/2014
    t.
    tomasz.dudewicz@zhp.net.pl
  • hm. Tomasz Barlak

    Szef ZKK Hufca Warszawa-Ursus, Piastów, Sulejówek
    hufiec Warszawa Ursus sokk/520/2016
    20160110-DSC_0184
    kadra@ursus.zhp.info